Suur aitäh sulle - külalisteraamat on veel ägedam ja ilusam kui ma iial oleksin võinud arvata või ette kujutada. Love it!! Ja tsiteerin ka Siimu ja seda mida tema mulle saadetud pilte peale vastas - "Hea töö, tõesti super ilus! Ma ei tee tavaliselt välja väga sellistest asjadest aga see on fa..ng kena." Niiet meie poolt tuhat tänu ja kui vähegi võimalik, siis soovitan sind ja su teenuseid ja annan parimat tagasisidet! Mis on ka 100% siiras. Niiet jeii! 

Marta ja Siim

Kingitust nähes teadsin kohe, et ei saa piirduda vaid AITÄH ütlemisega. Iga viimane kui pisiasi selle juures oli läbimõeldud, valmistatud suure hoole ja pühendumusega.

Küünla üleandmise hetk oli lausa meeliülendav. Vanemate silmad särasid ja suugi ulatus naeratamisest kõrvuni.

Kummardan mitte ainult suurepärase töö eest, vaid mainin siinkohal meie telefonivestlust, mida on niivõrd südantsoojendav meenutada.

Suur tänu sulle! Teed oma tegemistega paljud inimesed veel õnnelikumaks.

Rika

Saime paki kätte, appi kui ilus! Me oleme nii megalt rahul! Nii küünlad kui külalisteraamat, no lihtsalt vau, veel palju ilusam kui ma julgesin ette kujutada. See meie logo näeb nii hea lihtsalt välja. Sul on tõesti väga hea maitse ja Sa teed väga õiget asja! lga pisemgi detail on läbimõeldud ja ideaalne. Ma jääkski siia ülivõrdes kirjutama. Suur, suur aitäh Sulle!!! Ja kindlasti tulevikus vôtan ühendust, et fotoalbum tellida. Imeline! 

Karina ja Kaur

Kontakt 

Jälgi Bella Disaini tegemisi ka Facebookis ja Instagramis