UUS teenus! Graveering parfüümile

Kasulikku

Siit leiad minu kirjutatud artikleid, nõuandeid ja soovitusi Bella Disaini toodete ja teenuste kohta.

Külalisteraamat pulmadeks - külalisteraamatu küsimuste näidised

Külalisteraamatu tekst - mida kirjutada pulma külalisteraamatusse?
2023 kevad/suve üks kõige rohkem küsitud küsimus oli kas mul on külalisteraamatu küsimustest koostatud ka mingi nimekiri. Siiani ei olnud. Sel nädalal lõppes pikk pulmade maraton ja nüüd on natuke aega hinge tõmmata ning jõuab ka muude asjadega tegeleda. Panin kirja küsimused, mida on minu kolme aastase töö käigus kogunenud. Neid on kindlasti veel, et kui midagi meenub siis lisan valikusse. Küsimuste valik: 1. See on kõige ...... päev üldse! 2. Head soovid pruutpaarile: 3. Head soovid noorpaarile: 4. Kuigi tulin tähistama teie pulmapäeva, siis tegelikult tulin siia selleks, et... 5. Pruutpaarile mõeldes meenub kõige paremini... 6. Nõuanne (nõuanded) tülide lahendamiseks: 7. Milliste sõnadega kirjeldaksid pruutpaari: 8. Mis võiks olla meie pulmareisi sihtkoht: 9. Ideid pulma-aastapäevade tähistamiseks: 10. Esimese miljonini jõudmiseks soovitan pruutpaarile... 11. Abikaasa õnnelikuna hoidmiseks tuleks: 12. Mis on pika abielu saladus: 13. Nõuanne pruutpaarile pikaks ja õnnelikuks abieluks: 14. Üks õige tütarlapse ja poisslapse nimi: 15. Emotsioonid tänasest päevast: 16. Tõhusaim viis vaidluse lõpetamiseks: 17. Mis on õnneliku abielu saladus: 18. Millisena kujutad pruutpaari (meid) ette 25 aasta pärast? 19. Kõige naljakam mälestus pruudist/peigmehest: 20. Lemmik mälestus pruudist/peigmehest: 21. Oma esimese abieluaasta jooksul peaksime... 22. Tarkuseterad ja soovid pikkadeks abieluaastateks: 23. Üks nõuanne pruudile ja üks nõuanne peigmehele: 24. Mida peaks pruutpaar tegema kohtinguõhtutel: 25. 3 filmisoovitust noorpaarile: 26. Kuidas lahendada abielutülisid: 27. Milline on parim pereauto ja miks? 28. Ideed, kuidas hoida abielu värskena: 29. Kirjelda pruutpaari ühe lausega: 30. Ideid pulma-aastapäevade tähistamiseks: 31. Mida naised tahavad? 32. Mida mehed tahavad? 33. Lõpeta lause: Armastus on see, kui.... 34. Tore mälestus pruudist/peigmehest: 35. Emotsioonid tänasest pulmapäevast: 36. Nippe laste kasvatamiseks: 37. Mida huvitavat peaks teadma pruut peigmehest? 38. Mida huvitavat peaks teadma peigmees pruudist? 39. Ennustus. Pulmareisi sihtkoht: 40. Ennustus: Mitu last saab pruutpaar: 41. Ennustus. Esimese lapse sünnikuupäev: 42. Ennustus. Kuidas tähistame 1. pulma-aastapäeva?: 43. Vabakava: 44. Fantaasianurk: Valmistan raamatu kujundused personaalsed, vastavalt sellele kas raamatusse tulevad ka pildid või mitte. Kujundused teen vastavalt pildi asetusele ja suurusele. Valikus on nii eesti kui inglise keelsed külalisteraamatud.
Mõni hetk on elus ilusam kui teine, mõni hetk on kohe väga-väga ilus...

Külalisteraamat pulmadeks

Pulmaküünla hooldus

Et Teil jätkuks kauaks rõõmu oma küünla üle, palun lugeda tähelepanelikult läbi järgmised soovitused ja nõuanded küünla hooldamiseks.

Pulmaküünal suurus 10x30 cm (põlemisaeg 180 h):
 Soovitav esmane põlemisaeg 6h 
Iga järgnev soovitatav põlemisaeg 6h.
 
Pulmaküünlad (küünlad vanematele) suurusega 7x12 cm (60 h) või 7x17 cm (85 h):
 Soovitav esmane põlemisaeg 2‐3h 
Iga järgnev soovitatav põlemisaeg 2‐3h

. - Küünalt ei hoita laus kõrvetava päikese käes, küünla
pind hakkab sulama, see mõjutab nii küünla põlemist kui ka küünla peal olevat mustrit, teksti mis võib lahti sulada. Kui küünalt ei ole hoitud vastavalt hooldustingimustele siis saame hiljem teha küünla parandused lisatasu eest. 

 - Küünla valmistamise materjalid: Küünla valmistamisel on kasutatud spetsiaalset küünaldele mõeldud parafini. Küünla sees on taht, mille jämedus sõltub küünla enda läbimõõdust. Taht on hoolega valitud, et küünla õige hoolduse korral, põleb küünal ilusti ja kaua. 

 - Küünla serva lõikamine: Küünla pideva süütamise ja kustutamise tõttu juhtub tihti, et parafin põleb ära küünla keskelt, aga mitte servadest. Seetõttu tekib küünla keskele auk. Soovitame põletada küünalt alati nii kaua, et parafin sulab servani ära. Sõltuvalt Teie küünla asukohast ning ruumi temperatuurist, kulub selleks väiksema läbimõõduga küünaldel pool kuni kaks tundi, suurema läbimõõduga küünaldel isegi kuus kuni seitse tundi. Kui kustutate küünla varem, ei jõua parafin sulada servani. Sel juhul soovitame Teil lõigata kohe peale kustutamist kuuma küünla serv ära. - Küünla tahmamine: Parafiniküünla põletamisel tekib alati pisut tahma, mis tavaliselt ei ole nähtav. Küünla põletamine tahma tekitamata on keemilis‐füüsikalistel põhjustel võimatu. Iga küünlatootja püüab valmistada võimalikult puhtalt põlevat küünalt ja tahmamist minimaliseerida. 
 - Kui küünal põledes suitseb, on põhjused sageli järgmised:

 Küünla taht on liiga pikk:
 Kui leek ei ole ülalt visuaalselt ümar „leek tantsib“, siis imeb taht liiga palju vaha, pole piisavalt hapnikku ja küünal hakkab tahmama. Mida laiem on küünal, seda paksem on taht ja suurem ka tahmamise oht kui tahti ei lõika. Kui näete, et leek kasvab, peab tahti lõikama.
 - Turvalisuse tagamiseks kustutage küünla leek ja lõigake taht lühemaks (0,5 cm). Eemaldage sulanud parafini seest äralõigatud tahitükid ja muu praht, nagu näiteks tuletikud, putukad jne. - Küünla leek saab liiga vähe hapnikku:
 Kui küünla servad on liiga kõrged, saab küünal põlemisel liiga vähe hapnikku ja küünal tahmab. Turvalisuse tagamiseks kustutage küünla leek ja lõigake servad lühemaks. Hapnikku jääb väheks ka siis, kui mitmed küünlad on teineteisele liiga lähedal (või ruum, kus küünal põleb on ebapiisavalt ventileeritud). Kui küünal ei ole tootja poolt valatud klaasi, võib ta klaasi sees põletades samuti saada liiga vähe hapniku ja tahmab. Klaasi sees põletades tuleb jälgida tahi pikkust.
 - Küünal põleb tuuletõmbuses: Vahetage võimalusel küünla asukohta.
 - Küünla kustutamine: Küünalt kustutades „puhudes“ jääb küünal suitsema ja tekib tahmamine. Kasutage küünla kustutamiseks spetsiaalset kustutajat või kastke küünal korraks sulavahasse ning painutage taht tagasi püstiasendisse, et seda oleks järgmine kord kergem süüdata. - Tuleohutus: Küünlavalgus on elav tuli, mis vajab pidevat jälgimist. Küünalt ei tohi kunagi jätta järelvalveta põlema.
 
Hoia küünalt koduloomadele ja väikelastele kättesaamatus kauguses.

 - Asetage küünal tulekindlale alusele. Veenduge, et küünal ei kuku ümber.

 Ärge põletage küünalt tuuletõmbuses ning kardinate või muude kergesti süttivate materjalide läheduses.
 - Põletades küünalt liiga soojas kohas, näiteks tulekolde või radiaatori läheduses, hakkab küünal sulama ja võib tekkida tuleohtlik olukord.

 - Hästi hoolitsetud küünal püsib kaua ilusana ja põleb kauni leegiga!
 
 ​ - Väga oluline on hoolega järgida kodulehel ja kaubaga kaasas olevaid kasutamisjuhiseid ning muid ohutusnõudeid. Me ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud eesmärgipäraselt, ei järgitud tootja antud juhiseid või muid ohutusnõudeid.
Lase armastusel särada!

Pulmaküünal